به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

شهر فلورانس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهر فلورانس (Florence)

شهر فلورانس – آشنایی با ایتالیا


ایتالیا واقع در جنوب قاره اروپا میباشد که از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است. ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا میباشد و پایتخت آن شهر رم و واحد پولشان یورو میباشد. آب و هوای ایتالیا نسبتا معتدل است و در نقاط مختلف کشور تفاوت دمایی را مشاهده میکنید.

شهر فلورانس – شهر فلورانس

شهر فلورانس واقع در شمال کشور ایتالیا در سال 80 میلادی توسط ژنرال رومی بنیاد شد. در وصف شهر فلورانس که به یکی از زیباترین شهر های دنیا شهرت دارد میتوان گفت که این شهر زیباتر از میلان, مکان های تاریخی آن بیشتر از رم و غذا های آن لذیذ تر از ونیز میباشد. شگفت انگیز ترین معماری های جهان را میتوان در سرتاسر فلورانس مشاهده کرد و میتوان گفت که زادگاه اصلی هنر و معماری و تندیس گری در این شهر است طوری که این شهر را به یکی از مهمترین مراکز هنری اروپا تبدیل کرده‌است. ساختمان های مشهوری که درشهرهای ایتالیا وجود دارند قدرت رقابت با معماری بی نظیر فلورانس را ندارند. این شهر مملو از انواع موزه ها و آثار هنری ارزشمند میباشد. قدیمی ترین دست نویس شناخته شده از شاهنامه که مربوط به 200 سال پس از سرایش این اثر است ، مربوط به سال 1217 میلادی میباشد و در کتابخانه ملی فلورانس نگهداری میشود. شهر فلورانس دارای هوایی معتدل میباشد بارش باران به جز در فصل تابستان ، در سرتاسر سال مشاهده میشود. فلورانس زادگاه دانته، داوینچی، گالیله و طراحان معروف گوچی و روبرتو کاوالی است. دانشگاه های مهمی همچون دانشگاه فلورانس در این شهر واقع شده است.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.