به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای کار (Italy)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای کار (Italy)

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای کار – آشنایی با ایتالیا


ایتالیا واقع در اروپای جنوبی است و با کشورهای اتریش ، فرانسه ، واتیکان ، سان مارینو ، اسلوونی و سوئیس همسایه است. پایتخت ایتالیا شهر زیبای رم ، زبان مردمشان ایتالیایی و واحد پولشان یورو است. ایتالیا دارای آب و هوای معتدل فصلی است.
ایتالیا یکی از کشورهای اروپاییست که با داشتن آثار و بناهای تاریخی از جمله کلیسای میلان ، برج پیزا ، کلیای سنت پیتر و... به یکی از کشورهای پر بازدید در جهان تبدیل شده است وشهرهای رم ، فلورانس و ونیز شهرهای هنری ایتالیا میباشند.


مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای کار – روش های مهاجرت به ایتالیا


1.اخذ ویزای تحصیلی
2.اخذ ویزای کار
3.مهاجرت از طریق ازدواج
4.مهاجرت از طریق تولد فرزند
5.سرمایه گذاری
در این مقاله میخواهیم به موضوع "ویزای کار ایتالیا" بپردازیم.


مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای کار – ویزای کار ایتالیا


امروزه ایتالیا یکی از کشورهای پیشرفته و جزو گروه 8 میباشد. یکی از روش های مهاجرت به ایتالیا اخذ ویزای کار میباشد و شما با زندگی ، کار و پرداخت مالیات بعد از 4 سال میتوانید برای اخذ شهروندی ایتالیا اقدام نمایید. شما برای اخذ ویزای کار ابتدا باید کارفرمایی در ایتالیا پیدا کنید که برای شما دعوتنامه کاری ارسال کند که برای انجام آن ابتدا باید سه ماه آگهی استخدام در ایتالیا بدهد اگر شخص مورد نظر پیدا نشد آگهی به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا داده میشود و بعد از آن میتواند دعوت نامه کاری را برای شما ارسال کند.
با توجه به اینکه اخذ ویزای کاری ایتالیا سخت و پیچیده میباشد توصیه میشود که متقاضیانی که ایتالیا را برای اقامت خود انتخاب نموده اند ابتدا برای ویزای تحصیلی ایتالیا اقدام نمایند و پس از اتمام تحصیل برای کار اقدام کنند.
برای کسب اطلاع از شرایط تحصیل در ایتالیا با گروه آتیه آفرینان ایرانیان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021