به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

بهداشت و درمان در کشور اسپانیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بهداشت و درمان در کشور اسپانیا

بهداشت و درمان در کشور اسپانیا – تحصیل در اسپانیا  

سیستم خدمات درمانی دولتی اسپانیا موسسه ملی بهداشت عمومی نام دارد. کارفرمایان باید پس از استخدام کارمندان سریعا در هر یک از صندوق های خدمات درمانی این کشور او را ثبت نام کنند.در همه جای اسپانیا بهداشت و درمان خصوصی هم در دسترس می باشد. هر فرد پس از دریافت کارت تامین اجتماعی می تواند به نزدیک ترین مرکز بهداشت و درمان  مراجعه کند و از خدمات رایگان آن استفاده کند . ادسلاس ، اسیاس و سانیتاس از جمله بزرگترین بیمه های بهداشت و درمان خصوصی در اسپانیا هستند. خدمات خصوصی اسپانیا در زمینه بهداشت و درمان بسیار پرطرفدار است.

 

بیمارستانها – آشنایی با بیمارستانها و خدمات اورژانسی اسپانیا

به طور میانگین در همه ی شهرهای اسپانیا بیمارستانها و کلینیکهای درمانی وجود دارد . در همه ی بیمارستانهای دولتی خدمات اورژانسی حتی برای افرادی که بیمه نیستند به طور رایگان انجام میشود .

دندانپزشکی ها – شرایط آن در اسپانیا

بیشتر دندانپزشکی ها در اسپانیا خصوصی است  و بیشتر شهروندان  باید تمام هزینه درمانشان را به صورت شخصی پرداخت نمایند . هرچند تشخیص  معمولی بصورت رایگان انجام می شود و گروه های آسیب پذیر از هزینه پرداخت نمی کنند .

 

بهداشت و درمان اسپانیا  –هزینه ها

افراد خارجی باید دو سال سهم بیمه خود را پرداخت کنند تا کارت تامین اجتماعی را دریافت نمایند . کودکان و بازنشسته ها می توانند از خدمات درمانی دولتی رایگان اسپانیا بدون اینکه خودشان به طور مستقیم سهم بیمه پرداخت نمایند استفاده کنند .

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.

22226777