به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

تحصیلی پزشکی در اسپانیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تحصیلی پزشکی در اسپانیا (Spain)

 تحصیل پزشکی در اسپانیا

تحصیلی پزشکی در اسپانیا – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا واقع در جنوب غربی اروپا و یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است ، پایتخت آن شهر مادرید است. اسپانیا با کشورهای فرانسه ، پرتغال و اقیانوس اطلس همسایه است. مردم اسپانیا به زبان اسپانیایی صحبت میکنند و واحد پولشان یورو میباشد.
اسپانیا کشوری دموکراتیک و توسعه یافته است و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی را دارد. اسپانیا از نظر سطح زندگی بالا است. اسپانیا عضو سازمان ملل متحد ، ناتو ، سازمان تجارت جهانی ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه میباشد.


تحصیلی پزشکی در اسپانیا – تحصیلی پزشکی در اسپانیا


یکی از روش های مهاجرت به اسپانیا اخذ ویزای تحصیلی میباشد و هر ساله دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل این کشور را را انتخاب میکنند. اسپانیا با داشتن دانشگاه های ممتاز ، سطح بالای علمی دانشگاه ها ، پایین بودن هزینه های تحصیل نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی و الزامی نبودن مدرک زبان برای خیلی از دانشگاه ها یکی از پر طرفدارترین کشورها برای ادامه تحصیل میباشد.
تحصیل رشته پزشکی در اسپانیا 6 سال زمان میبرد و دو سال از این مدت به صورت مطالعه پیش بالینی با تمرکز بر مطالعه علوم پایه پزشکی در زیست شناسی، فیزیک و آناتومی پایه میباشد. پس از اتمام این آموزش اولیه، شما در بیمارستان های آموزشی تحت نظر پزشکان حرفه ای آموزش میبینید. پس از اتمام برنامه شش سال شما می توانید به عنوان یک پزشک به کار مشغول گردید. اکثر دانشگاه های پزشکی اسپانیا به زبان اسپانیایی تدریس انجام میشود و اگر شما بخواهید به زبان انگلیسی درس بخوانید تنها 4 سال اول به زبان انگلیسی میباشد و 2 سال آخر را باید به زبان اسپانیایی درس بخوانید. البته باید به این توجه کنید که تحصیل به زبان انگلیسی هزینه های بیشتری برای شما دارد.


تحصیلی پزشکی در اسپانیا – هزینه تحصیل پزشکی در اسپانیا


دانشگاه های اسپانیا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند که هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه های دولتی (به زبان اسپانیایی) سالیانه 4000 تا 6000 یورو و تحصیل در دانشگاه های خصوصی (به زبان انگلیسی) سالیانه 15000 میباشد. البته باید به این نکته توجه کنید که تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی مورد تایید ایران نیست.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید  وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت  می توانید با ما در ارتباط باشید.