به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

 تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

تحصیلی دندانپزشکی در اسپانیا – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا واقع در جنوب غربی اروپا و یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است ، پایتخت آن شهر مادرید است. اسپانیا با کشورهای فرانسه ، پرتغال و اقیانوس اطلس همسایه است. مردم اسپانیا به زبان اسپانیایی صحبت میکنند و واحد پولشان یورو میباشد.
اسپانیا کشوری دموکراتیک و توسعه یافته است و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی را دارد. اسپانیا از نظر سطح زندگی بالا است. اسپانیا عضو سازمان ملل متحد ، ناتو ، سازمان تجارت جهانی ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه میباشد.


تحصیلی دندانپزشکی در اسپانیا – تحصیل در اسپانیا


یکی از روش های مهاجرت به اسپانیا اخذ ویزای تحصیلی میباشد و هر ساله دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل این کشور را را انتخاب میکنند. اسپانیا با داشتن دانشگاه های ممتاز ، سطح بالای علمی دانشگاه ها ، پایین بودن هزینه های تحصیل نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی و الزامی نبودن مدرک زبان برای خیلی از دانشگاه ها یکی از پر طرفدارترین کشورها برای ادامه تحصیل میباشد.


تحصیلی دندانپزشکی در اسپانیا - تحصیلی دندانپزشکی در اسپانیا


تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا 5 سال زمان میبرد و علاقه مندان به تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا بایستی دیپلم 12 ساله ایران را داشته باشند و امکان تحصیل به زبان اسپانیایی و انگلیسی وجود دارد. اگر شما میخواهید به زبان اسپانیایی تحصیل کنید باید مدرک زبان اسپانیایی ارائه دهید و لازم به ذکر میباشد دانشجویانی که به زبان انگلیسی مشغول به تحصیل میشوند باید سال های آخر تحصیل خود را به زبان اسپانیایی بگذرانند.


تحصیلی دندانپزشکی در اسپانیا – هزینه تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا


دانشگاه های اسپانیا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند که هزینه تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه های دولتی (به زبان اسپانیایی) سالیانه 4000 تا 6000 یورو و تحصیل در دانشگاه های خصوصی (به زبان انگلیسی) سالیانه 15000-20000 یورو میباشد. البته باید به این نکته توجه کنید که تحصیل دندانپزشکی به زبان انگلیسی مورد تایید ایران نیست.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید  وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت  می توانید با ما در ارتباط باشید.