به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

تحصیل داروسازی در اسپانیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تحصیل داروسازی در اسپانیا (Spain)

تحصیل داروسازی در اسپانیا – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا واقع در جنوب غربی اروپا و یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است ، پایتخت اسپانیا شهر مادرید است و با کشورهای فرانسه ، پرتغال و اقیانوس اطلس همسایه میباشد. مردم اسپانیا به زبان اسپانیایی صحبت میکنند و واحد پولشان یورو میباشد.
اسپانیا کشوری دموکراتیک و توسعه یافته است و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی را دارد. اسپانیا از نظر سطح زندگی بالا است و عضو سازمان ملل متحد ، ناتو ، سازمان تجارت جهانی ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه میباشد.


تحصیل داروسازی در اسپانیا – تحصیل در اسپانیا


یکی از روش های مهاجرت به اسپانیا اخذ ویزای تحصیلی میباشد و هر ساله دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل این کشور را را انتخاب میکنند. اسپانیا با داشتن دانشگاه های ممتاز ، سطح بالای علمی دانشگاه ها ، پایین بودن هزینه های تحصیل نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی و الزامی نبودن مدرک زبان برای خیلی از دانشگاه ها یکی از پر طرفدارترین کشورها برای ادامه تحصیل میباشد.


تحصیل داروسازی در اسپانیا – تحصیل داروسازی در اسپانیا


اگر شما قصد ادامه تحصیل در رشته داروسازی در اسپانیا را دارید باید دیپلم 12 ساله ایران را در رشته تجربی یا ریاضی داشته باشید و شرط ورود به دانشگاه قبولی در آزمون ورودی میباشد. طول دوره داروسازی در اسپانیا 5 ساله میباشد و امکان تحصیل به زبان انگلیسی و اسپانیایی وجود دارد.


تحصیل داروسازی در اسپانیا – هزینه تحصیل داروسازی در اسپانیا


دانشگاه های اسپانیا به دو دسته تقسیم میشوند: 1.دانشگاه های دولتی 2.دانشگاه های خصوصی
هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی 4000 تا 6000 یورو در سال میباشد و زبان تحصیل اسپانیایی است.
هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی 12000 یورو در سال است و زبان تحصیل انگلیسی میباشد.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید  وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت  می توانید با ما در ارتباط باشید.