آشنایی با کشور ایتالیا

آشنایی با کشور ایتالیا

آشنایی با کشور ایتالیا

ایتالیا معروف به کشور چکمه ای شکل ، واقع در جنوب اروپا  و پایتخت آن شهر رم است. حدود 60 میلیون جمعیت در آن زندگی میکند که 91 درصدشان مسیحی هستند. زبان رسمی مردم ، ایتالیایی و واحد پولشان یورو میباشد. ایتالیا با کشورهای اتریش ، فرانسه ، واتیکان ، سان مارینو ، اسلوونی و سوئیس مرز مشترک دارد.این کشور دارای آب و هوای چهار فصل مدیترانه ای و معتدل  و به دلیل کوه های آلپ در شمال هوا سرد میباشد.

ایتالیا در برگیرنده نیمی از میراث فرهنگی بشر است و برخلاف خیلی از کشورها که با گذر زمان آثارشان تخریب شده ، همیشه حافظ میراث خود بوده است.

اقتصاد ایتالیا

این کشور جزو 7 کشور صنعتی جهان است ، در صنایع مختلفی از قبیل شیمیایی ، پتروشیمی ، ماشین الات ، وسائل نقلیه ، مواد غذایی و... فعالیت چشمگیری دارد و به علاوه در صنعت کشاورزی پیشرفته و در صنعت کشتی سازی بسیار قوی میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151