به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دوره آمادگی برای آزمون IMAT

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره آمادگی برای آزمون IMAT

دوره آمادگی برای آزمون IMAT

منابع آزمون 2018

جهت آمادگی برای آزمون 2018 پزشکی و جراحی نیاز به مطالعه منابع و جزوه ها و تست و تمرین براساس برنامه آمادگی آزمون پزشکی و منابع به روز رسانی شده جهت آزمون 2018 براساس سیستم پذیرش و ارزشیابی ایتالیا می باشد. لازم به توضیح است که با توجه به تغییرات سالانه آزمون ها، تنها منابع به روز رسانی شده مختص سال تحصیلی مورد پذیرش می توانند باعث افزایش آمادگی و آشنایی با سوالات آزمون و نتیجه مثبت شوند و این نکته تاثیر مهمی بر نتیجه اخذ شده و پذیرش در آزمون خواهد داشت. دریافت آخرین منابع و کتابهای آمادگی آزمون پزشکی و جراحی ایتالیا به زبان انگلیسی به روز رسانی شده جهت سال تحصیلی 19-2018 ایتالیا از اول آذرماه از طریق تکمیل و ارسال فرم درخواست منابع آزمون پزشکی قابل سفارش و دریافت خواهند بود.

برنامه آمادگی آزمون پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی دانشگاه های دولتی ایتالیا آیمت (IMAT)

متقاضیان شرکت در آزمون رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی دانشگاه های دولتی ایتالیا می توانند جهت شرکت در اولین دوره آمادگی آزمون ایمت (IMAT) که از دی ماه 1396 در تهران و برطبق برنامه زیر برگزار می شود، درخواست خود را جهت ثبت نام در دوره آمادگی آزمون ذکر شده، حداکثر تا پایان آذرماه 96 به موسسه در تهران ارائه نمایند.

نحوه اخذ پذیرش

متقاضیانی که قصد تحصیل پزشکی در ایتالیا را دارند ابتدا باید در آزمون ورودی IMAT شرکت کنند و حد نصاب لازم را کسب نمایند.این آزمون هر ساله در تاریخ 29 آوریل در چندین شهر مختلف از جمله دبی برگزار می شود. آزمون IMAT به زبان انگلیسی برگزار می شود و شامل 60 سوال پنج گزینه ای در زمینه شیمی، زیست شناسی، ریاضی و فیزیک، منطق و اطلاعات عمومی است. دانشجویانی که قصد شرکت در آزمون سراسری پزشکی را دارند باید دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ( 12 سال تحصیلی ) و همچنین مدرک زبان انگلیسی ( آیلتس 5.5 یا تافل 87 ) باشند. زمان ثبت نام در ماه فوریه است و هزینه ثبت نام در آزمون 120 یورو می باشد.

مزایای آیمت

1. برگزاری دوره های زبان انگلیسی
2. برگزاری دوره های آمادگی IMAT
3. امکان تحصیل رایگان در ایتالیا در گروه پزشکی
4. بدون نیاز به مدرک زبان برای شرکت در دوره
5. آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون گروه پزشکی کشورهای دیگر شامل:مجارستان،چک،اسلواکی،رومانی ،لهستان،روسیه و ...
6. تضمین اخذ ویزا
7. امکان شرکت در آزمون ورودی ایتالیا مستقیم در خود ایتالیا
8. امکان شرکت در آزمونهای تمامی کشورهای اتحادیه اروپا
متقاضیان در هر کشور اروپایی که قبول شوند احتیاجی به برگشت به ایران ندارند و بدون مشکلات اخذ ویزا دانشجویی میتوانند کارت اقامت دانشجویی را اخذ نمایند.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.

22226777