درباره ما

گروه آتیه آفرینان ایرانیان بزرگترین گروه اعزام دانشجو به خارج از کشور بهترین شرایط تحصیل در ایتالیا همراه با بورسیه تحصیلی را برای متقاضیان بوجود می آورد

پزشکی در ایتالیا

پزشکی در ایتالیا

تحصیل پزشکی در کشور ایتالیا به زبان انگلیسی در نوع خود در اتحادیه اروپا یکی از ارزان ترین ها میباشد. هر برنامه آموزشی انگلیسی در سال حدود 300 تا 600 یورو هزینه دارد که البته هزینه واقعی شهریه طبق گزارش دانشجو از شرایط اقتصادی خانواده تنظیم میشود. پذیرش دانشجویان پزشکی در ایتالیا توسط آزمون IMAT سازمان یافته است. در کنار دانشکده هایی که به زبان انگلیسی دروس را ارائه میکنند, حدود 40 دانشگاه به زبان ایتالیایی وجود دارد که برای تحصیل باید مدرک زبان ایتالیایی ارائه داد. برای تحصیل گروه پزشکی در کشور ایتالیا, نه تنها میتوانید از برجسته ترین دانشگاه ها فارق التحصیل شوید, همچنین میتوانید از فرهنگ و جاذبه های گردشگری این کشور نیز لذت ببرید. برخی از مهم ترین دانشگاه های پزشکی در کشور ایتالیا واقع شده است. در مجموع میتوان گفت که وجود دانشگاه هایی معتبر, بورس های مختلف تحصیلی, هزینه های پایین زندگی در کنار محلی امن و فرهنگی غنی, باعث شده که کشور ایتالیا یکی از مقاصد محبوب دانشجویان برای ادامه تحصیل دراید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021

دکتری در ایتالیا

دکتری در ایتالیا

دکتری در ایتالیا

دوره دکتری در ایتالیا حداقل سه سال به طول می انجامد و زبان تحصیل ایتالیایی و انگلیسی میباشد ، البته اکثر رشته ها به زبان انگلیسی است و ارائه مدرک زبان IELTS الزامیست. دانشگاه های ایتالیا در مقطع دکتری به دو روش اقدام به پذیرش دانشجو میکنند:
1-بر اساس رزومه تحصیلی 2-آزمون ورودی
برای پذیرش دکتری از طریق آزمون ورودی شما باید به ایتالیا سفر کنید و امتحان ورودی دهید و بیشتر دانشجویان ایرانی از راه اول اقدام به گرفتن پذیرش میکنند که داشتن رزومه تحصیلی قوی الزامیست و داشتن مقاله ISI ، پروژه تحقیقاتی و مصاحبه خوب بسیار در این امر تاثیر گذار است.
بورسیه دوره دکتری
دکتری در ایتالیا در %80 مواقع همراه با بورسیه بوده و دانشگاه های ایتالیا در سال 14000-20000 یورو به عنوان بورسیه به دانشجویان مستعد خارجی میدهند ،همچنین میتوانید از بورسیه استانی تا سقف 5200 یورو بهره مند گردید.
کار دانشجویی دوره دکتری
شما در این مقطع اجازه 20 ساعت کار دانشجویی دارید ومیتوانید در دانشگاه یا خارج ار آن مشغول به کار شوید.
برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در ایتالیا با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021

 

 

مزایای تحصیل در ایتالیا

مزایای تحصیل در ایتالیا

مزایای تحصیل در ایتالیا

بسیاری از دانشگاه های قدیمی و معتبر جهان همچون بولونیا ، ساپینزا ، پلی تکنیک میلان ، تر ورگاتا و تورین در ایتالیا قرار گرفته است که دارای روابط بین المللی خوبی با دانشگاه های اروپا ، کانادا ، و آمریکا میباشند و این امکان را فراهم ساخته که دانشجو تجربه تحصیل و زندگی در دو کشور را داشته باشد. ایتالیا در رشته هایی همچون معماری ، هنر ، باستان شناسی ، تاریخ و علوم اجتماعی شهرت جهانی دارد که باعث شده هر ساله جذب تعداد زیادی دانشجو داشته باشد. دانشگاه های ایتالیا دارای شاخص علمی بالایی در سطح جهان میباشد ، در سال 2013 حدود 34 دانشگاه ایتالیا در رتبه بندی جهانی در رتبه زیر 900 قرار گرفتند.
یکی دیگر از مزیت های مهم تحصیل در ایتالیا میتوان به هزینه مناسب تحصیل و ارائه انواع بورسیه و کمک هزنه های تحصیلی اشاره نمود که فرصت مناسبی برای دانشجویان ایرانی بوجود آوره است.
برای اطلاع از سایر مزایای تحصیل در ایتالیا با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. 22226777-021

کارشناسی ارشد در ایتالیا

 

 

کارشناسی ارشد در ایتالیا

فوق لیسانس در ایتالیا

 

کارشناسی ارشد در ایتالیا به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی ارائه میگردد، اگر شما بخواهید به زبان ایتالیایی تحصیل کنید ارائه مدرک زبان ایتالیایی و اگر بخواهید به زبان انگلیسی تحصیل کنید ارائه مدرک زبان IELTS الزامیست.
دوره فوق لیسانس در ایتالیا دو ساله و شامل 120 واحد درسی است و برای تمام کردن این واحدها مدت زمان مشخصی تعیین نشده و شما میتوانید این دوره را بیش از دو سال هم بگذرانید و همزمان با تحصیل اجازه 20 ساعت کار دانشجویی در هفته دارید.
با توجه به رتبه بندی خوب دانشگاه های ایتالیا در سطح جهانی ، دوره فوق لیسانس ، پرطرفدارترین دوره تحصیلی در ایتالیاست. از دیگر مزایای تحصیل در این مقطع امکان اخذ بورسیه تحصیلی میباشد که شامل دریافت کمک هزینه تحصیلی سالانه 2200-5500 یورو ، تخفیف در شهریه تا %90 ، تخفیف در خوابگاه است و اگر شما دارای رزومه تحصیلی قوی باشید امکان دریافت بورسیه 1040 یورو ماهیانه دارید.
برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در ایتالیا با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021