به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دانشگاه آلیکانته (University of Alicante)

دانشگاه آلیکانته

دانشگاه آلیکانته – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا واقع در جنوب غربی اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا میباشد. پایتخت اسپانیا شهر مادرید ، واحد پولشان یورو است. آب و هوای اسپانیا نسبتا معتدل است. اسپانیا یکی از کشورهای توسعه یافته است و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا را از نظر تولید ناخالص داخلی دارد.


دانشگاه آلیکانته – تحصیل در اسپانیا


اسپانیا یکی از مقاصد اصلی دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل میباشد که افراد با این روش از مزایای زیادی بهره مند میشوند. دانشگاه های اسپانیا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند که هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی پایینتر است.


دانشگاه آلیکانته – اَشنایی با دانشگاه


دانشگاه دولتی آلیکانته (UA) در سال 1979 تاسیس شد. پردیس اصلی دانشگاه در نزدیکی شهر آلیکانته در شمال اسپانیا قرار دارد. در حال حاضر بیش از 27000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند. دانشگاه آلیکانته بیش از 50 دوره آموزشی به دانشجویان ارائه میدهد و بیش از 70 دپارتمان و پنج مرکز تحقیقاتی در زمینه های علوم اجتماعی و حقوق ، علوم تجربی ، تکنولوژی ، هنر ، آموزش ، علوم بهداشتی مشغول به فعالیت اند. دانشگاه آلیکانته بین دانشگاه های جهان در جایگاه 800 قرار دارد.
رشته اقتصاد در دانشگاه آلیکانته به زبان انگلیسی تدریس میشود و مباحث به صورت نظری و عملی با دانشجویان کار میشود و هدف آن آماده کردن دانشجویان برای فعالیت حرفه ای دانشگاه ها ، سازمان های تحقیقاتی و مراکز مشاوره میباشد.


دانشگاه آلیکانته – زبان تحصیل دانشگاه


اکثر رشته های دانشگاه آلیکانته به زبان اسپانیایی ارائه میشود و دانشگاه برای دانشجویان خارجی ، دوره آموزش زبان اسپانیایی برگزار میکند. تنها تعداد محدودی از رشته ها مثل علوم کامپیوتر ، کسب و کار ، به زبان انگلیسی تدریس میشوند ، همچنین مقطع دکترا نیز به زبان انگلیسی برگزار میشود.


دانشگاه آلیکانته – شهریه دانشگاه


کارشناسی : 130 یورو (سالیانه)
کارشناسی ارشد : 120 یورو (سالیانه)
دکترا : رایگان
کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای تحصیل در اسپانیا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا (Technical University of Valencia)

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – آشنایی با اسپانیا


یکی از کشورهای اتحادیه اروپا اسپانیا میباشد که در جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است ، پایتخت آن شهر مادرید ، واحد پولشان یورو و زبان مردمانش اسپانیایی است.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – تحصیل در اسپانیا


اسپانیا با داشتن دانشگاه های ممتاز یکی از مقاصد دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل میباشد و پایین بودن هزینه های تحصیل نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی ، امکان تحصیل به زبان انگلیسی ، الزامی نبودن مدرک زبان برای خیلی از دانشگاه ها و امکان کار پس از تحصیل و گرفتن اقامت دائم باعث شده که هرساله دانشجویان زیادی از سراسر دنیا به اسپانیا مهاجرت کنند.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا (UPV) در سال 1968 به عنوان مدرسه پلی تکنیک والنسیا فعالیت خود را آغاز کرد و سپس در سال 1971 به عنوان دانشگاه پلی تکنیک والنسیا شناخته شد. نکته قابل توجه این است که بعضی از مدارس آن بیش از 100 سال قدمت دارد. تاکید اصلی این دانشگاه روی علم و تکنولوژی است و 48 مدرک لیسانس و فوق لیسانس و 81 مدرک داکترا ارائه میدهد. در حال حاضر بیش از 37000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند که 7% از آنها را دانشجویان بین المللی تشکیل میدهند.
دانشگاه پلی تکنیک والنسیا ، 14 دانشکده و مدرسه و 3 پردیس دارد که پردیس های آن در شهرهای Valencia، Gandia و Alcoy واقع شده اند.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – دانشکده ها و مدارس


1. مدیریت و مدیریت کسب و کار
2.هنرهای زیبا
3.پلی تکنیک عالی Alcoy
4.پلی تکنیک عالی گاندیا
5.مهندسی کشاورزی
6.علوم کامپیوتر
7.معماری
8.مدیریت ساختمان
9.مهندسی عمران
10.مهندسی طراحی
11.فنی و مهندسی
12.نقشه کشی و نقشه برداری
13.مهندسی صنایع
14.مهندسی مخابرات


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک والنسیا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد حدودا 3000 دلار سالیانه میباشد و مقطع دکترا رایگان است.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – رنکینگ دانشگاه


رتبه دانشگاه پلی تکنیک والنسیا بین دانشگاه های اسپانیا 7 میباشد ، در رتبه بندی جهانی در جایگاه 345 و در رشته های مهندسی در جایگاه 160 قرار دارد.
کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای تحصیل در اسپانیا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دانشگاه ابیدو (Oviedo University)

دانشگاه ابیدو – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است و با کشور پرتغال همسایه میباشد. پایتخت اسپانیا شهر مادرید ، زبان مردمشان اسپانیایی وواحد پولشان یورو میباشد. اسپانیا از نظر مساحت دومین کشور بزرگ اروپای غربی ، پنجمین کشور بزرگ اروپا و پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان میباشد. اسپانیا یکی از کشورهای توسعه یافته اروپا میباشد که از نظر تولید ناخالص ، نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا را دارد. جغرافیای اسپانیا شامل 3 اقلیم مدیترانه ای ، نیمه خشک و اقیانوسی میباشد و باعث شده که انواع آب و هوا را در نقاط مختلف اسپانیا مشاهده کنید.


دانشگاه ابیدو – تحصیل در اسپانیا


یکی از کشورهای مورد توجه دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل اسپانیا میباشد. دانشگاه های اسپانیا به دو دسته تقسیم میشوند:
1.دانشگاه های دولتی : هزینه تحصیل دراین دانشگاه ها پایین میباشد و اکثرا به زبان اسپانیایی تدریس میشود.
2.دانشگاه های خصوصی : هزینه تحصیل در این دانشگاه ها بالاتر است و زبان تحصیل انگلیسی است.


دانشگاه ابیدو – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه عمومی ابیدو در سال 1574 در شهر آستوریاس تاسیس شد و تنها دانشگاه این شهر میباشد. این دانشگاه دارای سه محوطه و مراکز تحقیقاتی میباشد که در ابیدو ، Gijon و Mieres قرار گرفته اند. در این دانشگاه بیش از 27000 دانشجو مشغول به تحصیل اند. دانشگاه ابیدو با بیش از 400 سال سابقه در زمینه آموزش باعث شده که هر ساله دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل آن را انتخاب کنند.


دانشگاه ابیدو – دانشکده ها


زمانیکه دانشگاه ابیدو تاسیس شد ، 3 دانشکده داشت: 1.هنر 2.الهیات 3.حقوق
در حال حاضر دانشگاه ابیدو دارای 31 دانشکده و مدارس حرفه ای میباشد که بیش از 150 رشته تحصیلی به دانشجویان آموزش میدهند.
تعدادی از دانشکده ها و مدارس دانشگاه ابیدو به شرح زیر میباشد:
1.حقوق
2.آموزش و پرورش
3.شیمی
4.تجارت
5.گردشگری و علوم اجتماعی
6.فنی و مهندسی
7.فلسفه
8.اقتصاد و کسب و کار
9.زمین شناسی
10.مهندسی معدن
11.زیست شناسی
12.پزشکی
13.مهندسی کامپیوتر
14.علوم
15.روان شناسی


دانشگاه ابیدو – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه ابیدو در مقطع لیسانس حدودا 2000 تا 4000 یورو ، در مقطع فوق لیسانس 4000 تا 6000 یورو و در مقطع دکتری رایگان میباشد.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید  وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

⁠ دانشگاه وایادولید (Valladolid University)

دانشگاه وایادولید

دانشگاه وایادولید – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا عضو اتحادیه اروپا میباشد که در جنوب غربی اروپا قرار گرفته است و طولانی ترین مرز یکپارچه را در اتحادیه اروپا با کشور پرتغال داراست. پایتخت اسپانیا شهر مادرید و واحد پولشان یورو است. اسپانیا با داشتن مناظر طبیعی ، آب و هوای مناسب ، موقعیت جغرافیایی خوب همیشه مورد توجه افراد خارجی قرار گرفته است.


دانشگاه وایادولید – تحصیل در اسپانیا


یکی از راههای مهاجرت به اسپانیا اخذ ویزای تحصیلی میباشد و دانشجویان با تحصیل در دانشگاه های اسپانیا از مزایای تحصیل در این کشور بهره مند میگردند که این مزایا عبارتند از:
-امکان تردد در کشورهای حوزه شنگن
-امکان کار پس از تحصیل در اسپانیا یا اروپا
-امکان کار همزمان با تحصیل
-امکان تحصیل به زبان انگلیسی در خیلی از رشته ها
-امکان یادگیری زبان اسپانیایی


دانشگاه وایادولید – آشنایی با دانشگاه


در مقالات قبل راجع به دانشگاه های اسپانیا توضیح دادیم در این مقاله میخواهیم با دانشگاه وایادولید آشنا شویم. دانشگاه عمومی وایادولید در سال 1293 در شهر وایادولید تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اسپانیا و جهان و یکی از برترین دانشگاه های اسپانیا میباشد. بیش از 30000 دانشجو در این دانشگاه درس میخوانند و بیش از 2000 استاد به دانشجویان آموزش میدهند ، تعداد دانشجویان این دانشگاه در حال حاضر رو به افزایش است و افراد زیادی راغب به تحصیل در این دانشگاه میباشند. دانشگاه وایادولید رشته ها و برنامه های درسی گوناگونی از جمله کتاب مقدس ، حسابداری ، گرامر و... به دانشجویان ارائه میدهد.
دانشگاه وایادولید از ابتدای قرن نوزدهم تا سال 1857 تحت تاثیر قرون وسطی به دانشگاهی لیبرال ، متمرکز و غیرفنی تبدیل شد. در سال 1417 بعد از به پایان رسیدن اختلاف ها اجازه تاسیس دانشکده الهیات به این دانشگاه داده شد.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید  وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دانشگاه مالاگا (University of Malaga)

 دانشگاه مالاگا

دانشگاه مالاگا – تحصیل در اسپانیا


اسپانیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپاست که در جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است. اسپانیا با داشتن دانشگاه های ممتاز در اکثر رشته ها مورد توجه دانشجویان قرار گرفته است ، همچنین آب و هوای معتدل ، کیفیت بالای زندگی ، کم بودن جرم و جنایت و پایین بودن هزینه های زندگی نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی همواره مورد توجه افراد برای مهاجرت میباشد. یکی از راه های مهاجرت به اسپانیا اخذ ویزای دانشجویی میباشد.


دانشگاه مالاگا – آشنایی با دانشگاه


در این مقاله میخواهیم در مورد دانشگاه مالاگا توضیح دهیم تا بیشتر با این دانشگاه آشنا شوید. دانشگاه دولتی مالاگا (UMA) در سال 1972 تاسیس شد و بیش از 35000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند که حدود 6000 نفر از آنها دانشجویان خارجی هستند. دانشگاه مالاگا با پیشرفت در سال های گذشته به عنوان دانشگاه مرجع در میان سایر دانشگاه های اروپا شناخته شده است و هدف اصلی آن آماده کردن دانشجویان برای اشتغال میباشد. کلاس های آموزشی اکثرا در دو محوطه دانشگاه برگزار میشود و بعضی از کلاسها در مرکز شهر و در Ronda و Antequera نیز برگزار میشوند.


دانشگاه مالاگا – رنکینگ دانشگاه


دانشگاه مالاگا در بین 48 دانشگاه عمومی اسپانیا در جایگاه 41 قرار دارد و در رتبه بندی جهانی در رتبه 519 میباشد.


دانشگاه مالاگا – رشته های ارائه شده توسط دانشگاه


دانشگاه مالاگا در رشته های زبان اسپانیایی ، مطالعات بین الملل ، تجارت و کسب و کار و تاریخ بسیار قوی عمل کرده است.
رشته های ارائه شده توسط دانشگاه مالاگا عبارتند از:
معماری ، طراحی صنعتی ، گروه فنی و مهندسی (از جمله: مهندسی توسعه ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، مهندسی سیستم های الکترونیکی ، مهندسی صنایع ، مهندسی کامپیوتر) ، علوم بهداشتی ، پزشکی ، روان شناسی ، هنر ، حقوق ، گردشگری

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید  وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت  می توانید با ما در ارتباط باشید.