دانشگاه آلیکانته (University of Alicante)

دانشگاه آلیکانته – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا واقع در جنوب غربی اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا میباشد. پایتخت اسپانیا شهر مادرید ، واحد پولشان یورو است. آب و هوای اسپانیا نسبتا معتدل است. اسپانیا یکی از کشورهای توسعه یافته است و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا را از نظر تولید ناخالص داخلی دارد.


دانشگاه آلیکانته – تحصیل در اسپانیا


اسپانیا یکی از مقاصد اصلی دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل میباشد که افراد با این روش از مزایای زیادی بهره مند میشوند. دانشگاه های اسپانیا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند که هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی پایینتر است.


دانشگاه آلیکانته – اَشنایی با دانشگاه


دانشگاه دولتی آلیکانته (UA) در سال 1979 تاسیس شد. پردیس اصلی دانشگاه در نزدیکی شهر آلیکانته در شمال اسپانیا قرار دارد. در حال حاضر بیش از 27000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند. دانشگاه آلیکانته بیش از 50 دوره آموزشی به دانشجویان ارائه میدهد و بیش از 70 دپارتمان و پنج مرکز تحقیقاتی در زمینه های علوم اجتماعی و حقوق ، علوم تجربی ، تکنولوژی ، هنر ، آموزش ، علوم بهداشتی مشغول به فعالیت اند. دانشگاه آلیکانته بین دانشگاه های جهان در جایگاه 800 قرار دارد.
رشته اقتصاد در دانشگاه آلیکانته به زبان انگلیسی تدریس میشود و مباحث به صورت نظری و عملی با دانشجویان کار میشود و هدف آن آماده کردن دانشجویان برای فعالیت حرفه ای دانشگاه ها ، سازمان های تحقیقاتی و مراکز مشاوره میباشد.


دانشگاه آلیکانته – زبان تحصیل دانشگاه


اکثر رشته های دانشگاه آلیکانته به زبان اسپانیایی ارائه میشود و دانشگاه برای دانشجویان خارجی ، دوره آموزش زبان اسپانیایی برگزار میکند. تنها تعداد محدودی از رشته ها مثل علوم کامپیوتر ، کسب و کار ، به زبان انگلیسی تدریس میشوند ، همچنین مقطع دکترا نیز به زبان انگلیسی برگزار میشود.


دانشگاه آلیکانته – شهریه دانشگاه


کارشناسی : 130 یورو (سالیانه)
کارشناسی ارشد : 120 یورو (سالیانه)
دکترا : رایگان
کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای تحصیل در اسپانیا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا (Technical University of Valencia)

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – آشنایی با اسپانیا


یکی از کشورهای اتحادیه اروپا اسپانیا میباشد که در جنوب غربی اروپا واقع شده است ، پایتخت آن شهر مادرید ، واحد پولشان یورو و زبان مردمانش اسپانیایی است.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – تحصیل در اسپانیا


اسپانیا با داشتن دانشگاه های ممتاز یکی از مقاصد دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل میباشد و پایین بودن هزینه های تحصیل نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی ، امکان تحصیل به زبان انگلیسی ، الزامی نبودن مدرک زبان برای خیلی از دانشگاه ها و امکان کار پس از تحصیل و گرفتن اقامت دائم باعث شده که هرساله دانشجویان زیادی از سراسر دنیا به اسپانیا مهاجرت کنند.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا (UPV) در سال 1968 به عنوان مدرسه پلی تکنیک والنسیا فعالیت خود را آغاز کرد و سپس در سال 1971 به عنوان دانشگاه پلی تکنیک والنسیا شناخته شد. نکته قابل توجه این است که بعضی از مدارس آن بیش از 100 سال قدمت دارد. تاکید اصلی این دانشگاه روی علم و تکنولوژی است و 48 مدرک لیسانس و فوق لیسانس و 81 مدرک داکترا ارائه میدهد. در حال حاضر بیش از 37000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند که 7% از آنها را دانشجویان بین المللی تشکیل میدهند.
دانشگاه پلی تکنیک والنسیا ، 14 دانشکده و مدرسه و 3 پردیس دارد که پردیس های آن در شهرهای Valencia، Gandia و Alcoy واقع شده اند.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – دانشکده ها و مدارس


1. مدیریت و مدیریت کسب و کار
2.هنرهای زیبا
3.پلی تکنیک عالی Alcoy
4.پلی تکنیک عالی گاندیا
5.مهندسی کشاورزی
6.علوم کامپیوتر
7.معماری
8.مدیریت ساختمان
9.مهندسی عمران
10.مهندسی طراحی
11.فنی و مهندسی
12.نقشه کشی و نقشه برداری
13.مهندسی صنایع
14.مهندسی مخابرات


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک والنسیا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد حدودا 3000 دلار سالیانه میباشد و مقطع دکترا رایگان است.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – رنکینگ دانشگاه


رتبه دانشگاه پلی تکنیک والنسیا بین دانشگاه های اسپانیا 7 میباشد ، در رتبه بندی جهانی در جایگاه 345 و در رشته های مهندسی در جایگاه 160 قرار دارد.
کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای تحصیل در اسپانیا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دانشگاه کمپلوتنسه مادرید (Complutense University of Madrid)

 

دانشگاه کمپلوتنسه مادرید - آشنایی با اسپانیا


اسپانیا واقع در جنوب غربی اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا میباشد و پایتخت آن شهر مادرید و واحد پولشان یورو است. شهرهای بارسلون ، مادرید ، والنسیا و سبیا پر جمعیت ترین شهرهای اسپانیا میباشند. اسپانیا حکومتی دموکراتیک دارد و تحت قانون اساسی پادشاهی اداره میشود و از لحاظ کیفیت زندگی و امنیت اجتماعی در سطح بالایی قرار دارد.


دانشگاه کمپلوتنسه مادرید - تحصیل در اسپانیا


دانشگاه های اسپانیا به دو دسته دانشگاه های دولتی و دانشگاه های خصوصی تقسیم میشوند و اسپانیا با داشتن دانشگاه های معتبر (از جمله دانشگاه بارسلونا ، مادرید ، کمپلوتنسه مادرید) و پایین بودن هزینه های تحصیل به یکی از گزینه های اصلی دانشجویان برای ادامه تحصیل تبدیل شده است. دانشجویان با تحصیل در اسپانیا از مزایای زیادی بهره مند میشوند.


دانشگاه کمپلوتنسه مادرید - آشنایی با دانشگاه


دانشگاه عمومی کمپلوتنسه (UCM) در سال 1293 در شهر مادرید تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اسپانیا و اروپا میباشد. در حال حضر حدود 86000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند. در تاریخ معاصر اسپانیا 8 نفر موفق به دریافت جایزه نوبل شدند که 7 نفر از آنها در دانشگاه کمپلوتنسه تحصیل کرده اند. محوطه های دانشگاه کمپلوتنسه در دو شهرک دانشجویی کمپ مونکلوا و کمپ سوموس آگواس واقع شده اند.


دانشگاه کمپلوتنسه مادرید - دانشکده های دانشگاه


دانشگاه کمپلوتنسه دارای 26 دانشکده در 5 شاخه مختلف ، 39 موسسه ، 7 کالج ، 18 مرکز تحقیقاتی و 32 کتابخانه میباشد. کتابخانه دانشگاه کمپلوتنسه بزرگترین کتابخانه دانشگاهی اسپانیا و دومین کتابخانه بزرگ اسپانیا میباشد.
در دانشگاه کمپلوتنسه رشته های مهندسی ، علوم انسانی ، هنر ، علوم پایه ، علوم بهداشتی ارائه میشود.


دانشگاه کمپلوتنسه مادرید - رتبه بندی دانشگاه


رتبه بندی دانشگاه کمپلوتنسه در رتبه بندی های جهانی به شرح زیر میباشد:
طبق رتبه بندی QS در دنیا در جایگاه 226 و در اروپا در جایگاه 99 قرار دارد.
طبق رتبه بندی شانگهای (ARWU) در جایگاه 300-201 در دنیا قرار دارد.


دانشگاه کمپلوتنسه مادرید - شهریه دانشگاه


کارشناسی : 4000-2000 یورو سالیانه
کارشناسی ارشد : 6000-4000 یورو سالیانه
دکتری : رایگان
کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای تحصیل در اسپانیا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دانشگاه ناوارا  (University of Navarra)

 

دانشگاه ناوارا - آشنایی با اسپانیا


اسپانیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا و پایتخت آن شهر مادرید میباشد. اسپانیا با پرتغال طولانی ترین مرز مشترک را در اروپا دارند. مردم اسپانیا به زبان اسپانیایی صحبت میکنند و واحد پولشان یورو میباشد. اسپانیا به معنای سرزمین دور افتاده است و علت نام گذاری آن دوربودن از سایر کشورهای اروپایی میباشد.


دانشگاه ناوارا - تحصیل در اسپانیا


اسپانیا با داشتن دانشگاه های ممتاز و خوب ، موقعیت جغرافیایی مناسب ، آب و هوای مساعد ، هزینه های پایین زندگی ، امنیت بالای اجتماعی یکی از گزینه های اصلی دانشجویان برای ادامه تحصیل میباشد. دانشگاه های اسپانیا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند که هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی پایین تر میباشد.


دانشگاه ناوارا - آشنایی با دانشگاه


دانشگاه خصوصی ناوارا دراکتبر سال 1952 نزدیک مرز جنوب شرقی پامپلونا تاسیس شد. در حال حاضر بیش از 12000 دانشجو در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس مشغول به تحصیل اند که 20% از آنها را دانشجویان خارجی میباشند. دانشگاه ناوارا 6 پردیس دارد که در شهرهای پامپلونا ، سن سباستین ، مادرید ، بارسلونا ، مونیخ و نیویورک قرار دارند که در آنها بیش از 120 رشته به دانشجویان آموزش داده میشود. دانشگاه ناوارا یک بیمارستان برای آموزش به دانشجویان گروه پزشکی دارد که تحقیقات تخصصی در زمینه های سرطان شناسی ، قلب و عروق و ژن شناسی صورت میگیرد.


دانشگاه ناوارا - دانشکده ها


1.پزشکی
2.پرستاری
3.داروسازی
4.علوم
5.حقوق
6.معماری
7.اقتصاد
8.ارتباطات
9.روان شناسی
10.علوم انسانی
11.مدیریت

دانشگاه ناوارا - رشته های رائه شده توسط دانشگاه


گروه فنی و مهندسی – گروه پزشکی – الهیات – اقتصاد – حقوق - روزنامه نگاری - کسب و کار-زیست شناسی – شیمی – بیوتکنولوژی و...


دانشگاه ناوارا - رتبه بندی دانشگاه


دانشگاه ناوارا به عنوان بهترین دانشگاه خصوصی اسپانیا شناخته شده است و در سال 2013 طبق رتبه بندی QS در جایگاه 315 و در سال 2015 در جایگاه 265 قرار گرفت.
کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای تحصیل در اسپانیا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید.

دانشگاه ابیدو (Oviedo University)

دانشگاه ابیدو – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است و با کشور پرتغال همسایه میباشد. پایتخت اسپانیا شهر مادرید ، زبان مردمشان اسپانیایی وواحد پولشان یورو میباشد. اسپانیا از نظر مساحت دومین کشور بزرگ اروپای غربی ، پنجمین کشور بزرگ اروپا و پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان میباشد. اسپانیا یکی از کشورهای توسعه یافته اروپا میباشد که از نظر تولید ناخالص ، نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا را دارد. جغرافیای اسپانیا شامل 3 اقلیم مدیترانه ای ، نیمه خشک و اقیانوسی میباشد و باعث شده که انواع آب و هوا را در نقاط مختلف اسپانیا مشاهده کنید.


دانشگاه ابیدو – تحصیل در اسپانیا


یکی از کشورهای مورد توجه دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل اسپانیا میباشد. دانشگاه های اسپانیا به دو دسته تقسیم میشوند:
1.دانشگاه های دولتی : هزینه تحصیل دراین دانشگاه ها پایین میباشد و اکثرا به زبان اسپانیایی تدریس میشود.
2.دانشگاه های خصوصی : هزینه تحصیل در این دانشگاه ها بالاتر است و زبان تحصیل انگلیسی است.


دانشگاه ابیدو – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه عمومی ابیدو در سال 1574 در شهر آستوریاس تاسیس شد و تنها دانشگاه این شهر میباشد. این دانشگاه دارای سه محوطه و مراکز تحقیقاتی میباشد که در ابیدو ، Gijon و Mieres قرار گرفته اند. در این دانشگاه بیش از 27000 دانشجو مشغول به تحصیل اند. دانشگاه ابیدو با بیش از 400 سال سابقه در زمینه آموزش باعث شده که هر ساله دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل آن را انتخاب کنند.


دانشگاه ابیدو – دانشکده ها


زمانیکه دانشگاه ابیدو تاسیس شد ، 3 دانشکده داشت: 1.هنر 2.الهیات 3.حقوق
در حال حاضر دانشگاه ابیدو دارای 31 دانشکده و مدارس حرفه ای میباشد که بیش از 150 رشته تحصیلی به دانشجویان آموزش میدهند.
تعدادی از دانشکده ها و مدارس دانشگاه ابیدو به شرح زیر میباشد:
1.حقوق
2.آموزش و پرورش
3.شیمی
4.تجارت
5.گردشگری و علوم اجتماعی
6.فنی و مهندسی
7.فلسفه
8.اقتصاد و کسب و کار
9.زمین شناسی
10.مهندسی معدن
11.زیست شناسی
12.پزشکی
13.مهندسی کامپیوتر
14.علوم
15.روان شناسی


دانشگاه ابیدو – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه ابیدو در مقطع لیسانس حدودا 2000 تا 4000 یورو ، در مقطع فوق لیسانس 4000 تا 6000 یورو و در مقطع دکتری رایگان میباشد.
کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای تحصیل در اسپانیا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

صفحه1 از8

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151