به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه آلیکانته

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه آلیکانته (University of Alicante)

دانشگاه آلیکانته

دانشگاه آلیکانته – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا واقع در جنوب غربی اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا میباشد. پایتخت اسپانیا شهر مادرید ، واحد پولشان یورو است. آب و هوای اسپانیا نسبتا معتدل است. اسپانیا یکی از کشورهای توسعه یافته است و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا را از نظر تولید ناخالص داخلی دارد.


دانشگاه آلیکانته – تحصیل در اسپانیا


اسپانیا یکی از مقاصد اصلی دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل میباشد که افراد با این روش از مزایای زیادی بهره مند میشوند. دانشگاه های اسپانیا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند که هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی پایینتر است.


دانشگاه آلیکانته – اَشنایی با دانشگاه


دانشگاه دولتی آلیکانته (UA) در سال 1979 تاسیس شد. پردیس اصلی دانشگاه در نزدیکی شهر آلیکانته در شمال اسپانیا قرار دارد. در حال حاضر بیش از 27000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند. دانشگاه آلیکانته بیش از 50 دوره آموزشی به دانشجویان ارائه میدهد و بیش از 70 دپارتمان و پنج مرکز تحقیقاتی در زمینه های علوم اجتماعی و حقوق ، علوم تجربی ، تکنولوژی ، هنر ، آموزش ، علوم بهداشتی مشغول به فعالیت اند. دانشگاه آلیکانته بین دانشگاه های جهان در جایگاه 800 قرار دارد.
رشته اقتصاد در دانشگاه آلیکانته به زبان انگلیسی تدریس میشود و مباحث به صورت نظری و عملی با دانشجویان کار میشود و هدف آن آماده کردن دانشجویان برای فعالیت حرفه ای دانشگاه ها ، سازمان های تحقیقاتی و مراکز مشاوره میباشد.


دانشگاه آلیکانته – زبان تحصیل دانشگاه


اکثر رشته های دانشگاه آلیکانته به زبان اسپانیایی ارائه میشود و دانشگاه برای دانشجویان خارجی ، دوره آموزش زبان اسپانیایی برگزار میکند. تنها تعداد محدودی از رشته ها مثل علوم کامپیوتر ، کسب و کار ، به زبان انگلیسی تدریس میشوند ، همچنین مقطع دکترا نیز به زبان انگلیسی برگزار میشود.


دانشگاه آلیکانته – شهریه دانشگاه


کارشناسی : 130 یورو (سالیانه)
کارشناسی ارشد : 120 یورو (سالیانه)
دکترا : رایگان
کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای تحصیل در اسپانیا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید.