به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا (Technical University of Valencia)

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا

دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – آشنایی با اسپانیا


یکی از کشورهای اتحادیه اروپا اسپانیا میباشد که در جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است ، پایتخت آن شهر مادرید ، واحد پولشان یورو و زبان مردمانش اسپانیایی است.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – تحصیل در اسپانیا


اسپانیا با داشتن دانشگاه های ممتاز یکی از مقاصد دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل میباشد و پایین بودن هزینه های تحصیل نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی ، امکان تحصیل به زبان انگلیسی ، الزامی نبودن مدرک زبان برای خیلی از دانشگاه ها و امکان کار پس از تحصیل و گرفتن اقامت دائم باعث شده که هرساله دانشجویان زیادی از سراسر دنیا به اسپانیا مهاجرت کنند.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا (UPV) در سال 1968 به عنوان مدرسه پلی تکنیک والنسیا فعالیت خود را آغاز کرد و سپس در سال 1971 به عنوان دانشگاه پلی تکنیک والنسیا شناخته شد. نکته قابل توجه این است که بعضی از مدارس آن بیش از 100 سال قدمت دارد. تاکید اصلی این دانشگاه روی علم و تکنولوژی است و 48 مدرک لیسانس و فوق لیسانس و 81 مدرک داکترا ارائه میدهد. در حال حاضر بیش از 37000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند که 7% از آنها را دانشجویان بین المللی تشکیل میدهند.
دانشگاه پلی تکنیک والنسیا ، 14 دانشکده و مدرسه و 3 پردیس دارد که پردیس های آن در شهرهای Valencia، Gandia و Alcoy واقع شده اند.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – دانشکده ها و مدارس


1. مدیریت و مدیریت کسب و کار
2.هنرهای زیبا
3.پلی تکنیک عالی Alcoy
4.پلی تکنیک عالی گاندیا
5.مهندسی کشاورزی
6.علوم کامپیوتر
7.معماری
8.مدیریت ساختمان
9.مهندسی عمران
10.مهندسی طراحی
11.فنی و مهندسی
12.نقشه کشی و نقشه برداری
13.مهندسی صنایع
14.مهندسی مخابرات


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک والنسیا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد حدودا 3000 دلار سالیانه میباشد و مقطع دکترا رایگان است.


دانشگاه پلی تکنیک والنسیا – رنکینگ دانشگاه


رتبه دانشگاه پلی تکنیک والنسیا بین دانشگاه های اسپانیا 7 میباشد ، در رتبه بندی جهانی در جایگاه 345 و در رشته های مهندسی در جایگاه 160 قرار دارد.
کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای تحصیل در اسپانیا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید.