به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

⁠ دانشگاه وایادولید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

⁠ دانشگاه وایادولید (Valladolid University)

دانشگاه وایادولید

دانشگاه وایادولید – آشنایی با اسپانیا


اسپانیا عضو اتحادیه اروپا میباشد که در جنوب غربی اروپا قرار گرفته است و طولانی ترین مرز یکپارچه را در اتحادیه اروپا با کشور پرتغال داراست. پایتخت اسپانیا شهر مادرید و واحد پولشان یورو است. اسپانیا با داشتن مناظر طبیعی ، آب و هوای مناسب ، موقعیت جغرافیایی خوب همیشه مورد توجه افراد خارجی قرار گرفته است.


دانشگاه وایادولید – تحصیل در اسپانیا


یکی از راههای مهاجرت به اسپانیا اخذ ویزای تحصیلی میباشد و دانشجویان با تحصیل در دانشگاه های اسپانیا از مزایای تحصیل در این کشور بهره مند میگردند که این مزایا عبارتند از:
-امکان تردد در کشورهای حوزه شنگن
-امکان کار پس از تحصیل در اسپانیا یا اروپا
-امکان کار همزمان با تحصیل
-امکان تحصیل به زبان انگلیسی در خیلی از رشته ها
-امکان یادگیری زبان اسپانیایی


دانشگاه وایادولید – آشنایی با دانشگاه


در مقالات قبل راجع به دانشگاه های اسپانیا توضیح دادیم در این مقاله میخواهیم با دانشگاه وایادولید آشنا شویم. دانشگاه عمومی وایادولید در سال 1293 در شهر وایادولید تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اسپانیا و جهان و یکی از برترین دانشگاه های اسپانیا میباشد. بیش از 30000 دانشجو در این دانشگاه درس میخوانند و بیش از 2000 استاد به دانشجویان آموزش میدهند ، تعداد دانشجویان این دانشگاه در حال حاضر رو به افزایش است و افراد زیادی راغب به تحصیل در این دانشگاه میباشند. دانشگاه وایادولید رشته ها و برنامه های درسی گوناگونی از جمله کتاب مقدس ، حسابداری ، گرامر و... به دانشجویان ارائه میدهد.
دانشگاه وایادولید از ابتدای قرن نوزدهم تا سال 1857 تحت تاثیر قرون وسطی به دانشگاهی لیبرال ، متمرکز و غیرفنی تبدیل شد. در سال 1417 بعد از به پایان رسیدن اختلاف ها اجازه تاسیس دانشکده الهیات به این دانشگاه داده شد.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید  وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت  می توانید با ما در ارتباط باشید.