به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

University of Castilla-La Mancha

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه کاستیا لامانچا (University of Castilla-La Mancha)
دانشگاه کاستیا لامانچا (Castilla-La Mancha):

 

شهر کاستیا-لامانچا Castilla-La Mancha یکی از ۱۷ بخش خود مختار کشور اسپانیاست و یک منطقه در مرکز کشور اسپانیا در جنوب و شرق مادرید است. تنظیم رمان قرن 17 “دون کیشوت” توسط میگل کاروانتس ارائه شده که آن را شامل دشت های نقطه ای با تاکستان، قلعه ها و آسیاب های بادی و مناطق کوهستانی وصف کرده است.

دانشگاه دولتی کاستیا لامانچا واقع در آلباسته کشور اسپانیا در سال 1982 تاسیس شده است. هم اکنون دانشگاه کاستیا لامانچا یک موسسه آموزشی کلیدی در منطقه خودش محسوب می شود. دانشگاه کاستیا لامانچا شامل دانشکده پزشکی، اقتصادی و علوم بازرگانی، حقوق و علوم انسانی، دانشکده زراعی مهندسی، مهندسی علوم کامپیوتر، مهندسی صنایع و ... می باشد.

دفتر مرکزی دانشگاه کاستیا لامانچا شامل دفتر ریاست دانشگا هاست که در سیوداد رئال قرار گرفته و از طریق یک شبکه فیبر نوری توسط کنفرانس با ساختمان های دیگر در ارتباط است. دانشگاه کاستیا لامانچا یک موسسه مدرن است که حدود 30،000 دانش آموز، 2270 سخنران و محقق، 1059 کارمند اداری و خدماتی دارد.

آموزش در دانشگاه کاستیا لامانچا اسپانیا

دانشگاه کاستیا لامانچا (UCLM) موسسه آموزش عالی برای Castilla-La Mancha community است. UCLM در سال تحصیلی 1985-1986 ایجاد شد که دارای چهار پردیس دانشگاهی است: آلباست، سیوداد واقعی، کوئنکا و تولدو.

سیستم آموزشی اسپانیا در دوره لیسانس به زبان اسپانیایی می باشد، دانشگاه های کشور اسپانیا جزو معروفترین و برترین دانشگاه های جهان محسوب نمی شوند. مقطع لیسانس در کشور اسپانیا 4 ساله است، افرادی که متقاضی ورود به این مقطع هستند می بایستی مدرک دیپلم را داشته باشند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند.

همچنین این نکته بسیار مهم است که برای راحتی و کاهش هزینه ها در کشور اسپانیا توصیه می شود در ایران مدرک زبان اسپانیایی را کسب کرده و بعد به کشور اسپانیا مهاجرت تحصیلی کنید. گذراندن دوره کالج زبان اسپانیای در کشور اسپانیا دوره ای است که سفارت را متقاعد و راضی به دادن ویزا به متقاضی نمی کند و حتما باید پذیرش در یک مقطع تحصیلی را برای رفتن به سفارت کشور اسپانیا  ارائه دهید.

دانشگاه کاستیا لامانچا-هزینه زندگی در اسپانیا:

هزینه زندگی در اسپانیا حداقل 800 یورو در ماه می باشد که بیشترین هزینه را مسکن در بر می گیرد.

دروس دانشگاهی کشور اسپانیا به دو صورت اسپانیایی و انگلیسی تدریس می شوند. متقاضیان به اخذ پذیرش تحصیلی به زبان اسپانیایی، باید مدرکی مبنی بر تسلط به این زبان را قبل از ورود به دانشگاه کسب نمایند.

دانشگاه کاستیا لامانچا-شهریه دانشگاه کاستیا لا مانچا:

شهریه متغییر و سالانه 2000 تا 3000 دلار  است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021