دانشگاه ساپینزا (Sapienza University)

دانشگاه ساپینزا (Sapienza University)

دانشگاه ساپینزا (Sapienza University)


دانشگاه ساپینزا در سال 1303 میلادی تاسیس شد که بزرگترین دانشگاه اروپا و قدیمی ترین دانشگاه شهررم در ایتالیاست. این دانشگاه جزو معتبرترین دانشگاه های اروپا میباشد و حدود 112 هزار دانشجو در آن به زبان های انگلیسی و ایتالیایی مشغول به تحصیل اند. از جمله مزایای دانشگاه ساپینزا میتوان به این نکته اشاره نمود که دانشجویان ممتاز و با استعداد از پرداخت شهریه معافند و دانشکده مطالعات پیشرفته ، نیز خدمات اقامت رایگان در اختیارشان قرار میدهد. شخصیت های برجسته ای همچون دانشمندان ، فضانوردان ، رئیس پارلمان اروپا و... از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.
رتبه بندی دانشگاه ساپینزا
دانشگاه ساپینزا در سال 2013 ، طبق اعلام رتبه بندی دانشگاه های جهان در رتبه 62 و بالاترین رتبه در ایتالیا قرار گرفت.
در رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان (ARWU) ، سالیان متوالی ، اولین رتبه میان دانشگاه های اروپای جنوبی را به خود اختصاص داد.
برای کسب اطلاعات کامل دانشگاه ساپینزا با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس ما



بلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151