به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه سیه نا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه سیه نا (Siena University)

 

دانشگاه سیه نا – تحصیل در ایتالیا


همانطور که در مقالات قبل گفتیم ایتالیا یکی از پر طرفدارترین کشورها برای ادامه تحصیل میباشد. وجود دانشگاههای ممتاز ، امکان تحصیل به زبان انگلیسی ، پایین بودن هزینه های تحصیل از مهمترین مزایای تحصیل در ایتالیا میباشد. در این مقاله میخواهیم با دانشگاه سیه نا آشنا شویم.


دانشگاه سیه نا – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه دولتی سیه نا ، در سال 1240 میلادی تاسیس شد ، یکی از قدیمیترین دانشگاه های جهان و اولین دانشگاه دولتی در ایتالیا میباشد. حدود 20 هزار دانشجو به زبان های ایتالیایی و انگلیسی در آن مشغول به تحصیل اند. دانشگاه سیه نا بخاطر مدارس حقوق ، پزشکی ، اقتصاد و مدیریت شناخته شده است.


دانشگاه سیه نا – مدارس دانشگاه


1.اقتصاد
2.فنی و مهندسی
3.علوم انسانی و فلسفه
4. علوم انسانی و فلسفه (شهر آرتزو)
5. فقه
6. ریاضی ، فیزیک و علوم طبیعی
7. پزشکی و جراحی
8. داروسازی
9. علوم سیاسی


دانشگاه سیه نا – رنکینگ دانشگاه


دانشگاه سیه نا 16مین دانشگاه برتر ایتالیا میباشد. دانشگاه سیه نا در بین دانشگاههای اروپا در جایگاه 75-51 و در بین دانشگاههای جهان در جایگاه 500-401 قرار دارد.


دانشگاه سیه نا – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه سیه نا بستگی به مقطع و رشته تحصیلی شما دارد و حدودا 800 تا 4000 یورو میباشد. همانطور که قبلا عنوان کردیم امکان تحصیل همراه با بورسیه تحصیلی برای دانشجویان وجود دارد که تا حدود زیادی هزینه هایتان را پوشش میدهد.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.