به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه فرارا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه فرارا  (University of Ferrara)

دانشگاه فرارا

دانشگاه فرارا – تحصیل در ایتالیا

پایتخت این کشور شهر رم هست.ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا  که آب و هوای معتدل فصلی دارد و آب و هوای مناطق ساحلی آن با شرایط آب وهوایی کوهستانهای داخلی تفاوت زیادی دارد. ایتالیا در صنعت مد /مدلینگ /خودروسازی /پوشاک/توریست بسیار قوی هستند . هزینه های زندگی در ایتالیا بین 500 تا 700 یورو به صورت ماهیانه است .همچنین ایتالیا جز کشورهای عضو شنگن است . همسایه های ایتالیا اتریش سوئیس فرانسه اسلواکی و کرواسی هستند.همچنین در معماری و شهرسازی هم نمره یک دنیا هستند.زبان رسمی مردم ایتالیایی است و واحد پول آنها یورو هست.

 

دانشگاه فرارا – آشنایی با دانشگاه

دانشگاه فرارا از قدیمی ترین دانشگاه های ایتالیا که در سال 1931 تاسیس شد که از محیط تاریخی خاصی برخورداراست.از جمله افراد سرشناسی که در این دانشگاه تحصیل کرده اند : Nicolas Copernic /Paracelse/Massimo Pigliucci  /Marcalla Hazan هستند.زبان آموزش به زبان انگلیسی و ایتالیایی است. برای پذیرش در این دانشگاه نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارید. در55 رشته تحصیلی پذیرش دارد. 

 

دانشگاه فرارا - دانشکده ها

دانشگاه فرارا پنج دانشکده دارد که در سیزده رشته تحصیلی اقدام میشود .

رشته های زیر در دانشگاه فرارا ارائه می شود:

معماری و طراحی
اقتصاد و مدیریت
شیمی و داروسازی
مطالعات انسانی و زبان های خارجی 
حقوق
ریاضیات و علوم رایانه
مورفولوژی، جراحی و پزشکی تجربی
علوم فیزیک و زمین 

و .....

دانشگاه فرارا – شهریه ها

شهریه دانشگاه ایتالیا در صورتیکه بورسیه به آن تعلق بگیرد رایگان خواهد بود.  

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.