دانشگاه پلی تکنیک تورین

دانشگاه پلی تکنیک تورین (Polytechnic University of Turin)

 

دانشگاه پلی تکنیک تورین - تحصیل در ایتالیا


همانطور که در مقالات قبل عنوان کردیم ایتالیا با داشتن دانشگاه های ممتاز که در رنکینگ جهانی در جایگاه بالایی قرار دارند باعث شده که دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه های اروپایی ، ایتالیا را برای ادامه تحصیل خود برگزینند. یکی از دانشگاه های معتبر ایتالیا دانشگاه پلی تکنیک تورین میباشد که در این مقاله میخواهیم بیشتر با این دانشگاه آشنا شویم.


دانشگاه پلی تکنیک تورین - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک تورین


دانشگاه پلی تکنیک تورین در سال 1859 میلادی در شهر تورینو ایتالیا تاسیس شد و در حال حاضر حدود 32000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند. دانشگاه پلی تکنیک تورین یکی از بهترین دانشگاه های اروپا و جهان در زمینه مهندسی و معماری میباشد و همچنین قدیمی ترین دانشگاه فنی ایتالیا میباشد. در این دانشگاه دوره های مختلف در رشته های مهندسی ، معماری ، طراحی صنعتی ارائه میشود. دانشگاه پلی تکنیک تورین قراردادهای تحقیقاتی زیادی با شرکت های بزرگ از جمله مایکروسافت ، نوکیا ، فیات دارد.


دانشگاه پلی تکنیک تورین - دانشکده ها


1.معماری و طراحی
2.مهندسی مکانیک
3.انرژی
4.برق و تکنولوژی
5.مهندسی محیط زیست
6.مدیریت
7.مهندسی شهرسازی و مهندسی هوا و فضا
8.ریاضیات
9.مهندسی راه و ساختمان
10.علوم اجتماعی


دانشگاه پلی تکنیک تورین - رشته های ارائه شده توسط دانشگاه


رشته های گروه فنی و مهندسی از جمله مهندسی کامپیوتر ، مهندسی معماری ، مهندسی عمران ، مهندسی خودرو، مهندسی مکانیک ، مهندسی مواد و...


دانشگاه پلی تکنیک تورین - شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک تورین بستگی به رشته و مقطع تحصیلی دارد که حدودا 170 الی 3000 یورو میباشد. امکان اخذ بورسیه برای این دانشگاه وجود دارد.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151