به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه تورین

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه تورین (University of Turin)

دانشگاه تورین

 

 

دانشگاه تورین – تحصیل در ایتالیا

ایتالیا با ارائه انواع بورسیه های تحصیلی به دانشجویان ، امکان تحصیل رایگان را برای دانشجویان خارجی فراهم کرده است. دانشگاههای ایتالیا دارای شهرت جهانی در رشته های معماری ، هنر ، طراحی و مهندسی هستند. همچنین امکان تحصیل به زبان انگلیسی در اکثر رشته ها یکی از مزایای تحصیل در ایتالیا میباشد. یکی از دانشگاههای ممتاز ایتالیا ، دانشگاه تورین است که در ادامه میخواهیم بیشتر با این دانشگاه آشنا شویم.


دانشگاه تورین – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه تورین در سال 1404 میلادی در شهر تورین در منطقه پیمونت واقع در شمال غربی ایتالیا تاسیس شد و یکی از قدیمیترین دانشگاههای اروپا میباشد. دانشگاه تورین در طی سالهای گذشته نقش بسزایی در تحقیق و آموزش داشته است و همواره بین 5 دانشگاه برتر ایتالیا قرار دارد و از نظر فعالیتهای پژوهشی ، سومین دانشگاه برتر ایتالیا میباشد. حدود 67 هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه تورین مشغول به تحصیل اند.
دانشگاه تورین – دانشکده ها
1.دانشکده کشاورزی
2.دانشکده اقتصاد
3.دانشکده آموزش
4.دانشکده زبانهای خارجی
5.دانشکده حقوق
6.دانشکده فلسفه
7.دانشکده ریاضیات و فیزیک
8.دانشکده پزشکی و جراحی
9.دانشکده دامپزشکی
10.دانشکده علوم سیاسی
11.دانشکده روانشناسی
12.دانشکده داروسازی
13.دانشکده علوم طبیعی


دانشگاه تورین – شهریه دانشگاه


دانشگاه تورین دارای شهریه ثابت و متغیر میباشد. شهریه متغیر بستگی به رشته تحصیلی دانشجو دارد و شهریه ثابت 500 یورو میباشد. دانشجویان خارجی میتوانند با استفاده از بورسیه تحصیلی هزینه تحصیل خود را کاهش دهند.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.