به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه تریسته

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه تریسته (Trieste University)

دانشگاه تریست

دانشگاه تریسته – تحصیل در ایتالیا


ایتالیا واقع در جنوب اروپا و یکی از کشورهای اتحادیه اروپا میباشد که هرساله دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیل این کشور را انتخاب میکنند. دانشگاه های ایتالیا با کیفیت آموزشی بالا یکی از گزینه های اصلی دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل میباشد. پایین بوده هزینه های تحصیل و زندگی ، آسان بودن پذیرش و ویزای تحصیلی ایتالیا نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی باعث شده دانشجویان زیادی ایتالیا را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنند.


دانشگاه تریسته – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه تریسته در سال 1924 میلادی در شهر تریست ، در شمال شرقی ایتالیا تاسیس شد. در حال حاضر حدود 23000 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل اند و 1000 استاد تدریس میکنند.
زبان تحصیل اکثر رشته های ارائه شده توسط دانشگاه تریسته ایتالیایی میباشد اما بعضی از رشته های مقطع فوق لیسانس و دکترا به زبان انگلیسی میباشد.


دانشگاه تریسته – دانشکده ها


1.شیمی
2.اقتصاد
3.تجارت
4.مهندسی و معماری
5.حقوق بشر
6.مترجمی
7.علوم اجتماعی
8.ریاضیات
9.پزشکی
10.فیزیک
11.علوم سیاسی
12.ریاضیات
13.دامپزشکی


دانشگاه تریسته – رنکینگ دانشگاه


دانشگاه تریسته دوازدهمین دانشگاه برتر ایتالیا میباشد و در سال 2016 طبق رتبه بندی QS در جایگاه 701 و در سال 2017 طبق رتبه بندی تایمز در جایگاه 400-351 قرار گرفت.


دانشگاه تریسته – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه تریسته بستگی به رشته و مقطع تحصیلی دارد اما به طور متوسط حدودا سالیانه 500 الی 3600 یورو میباشد.
شما میتوانید برای اخذ بورسیه تحصیلی و دریافت کمک هزینه زندگی اقدام نمایید.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.