به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

مقاطع تحصیلی در ایتالیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مقاطع تحصیلی در ایتالیا

مقاطع تحصیلی در ایتالیا – آشنایی با ایتالیا


ایتالیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا میباشد که در دریای مدیترانه قرار گرفته است و از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی تشکیل شده است. پایتخت ایتالیا شهر رم و واحد پولشان یورو میباشد. آب و هوای ایتالیا معتدل فصلی است و در نقاط مختلف کشور تفاوت آب و هوایی را مشاهده میکنید. ایتالیا کشوری توسعه یافته است که اقتصاد آن از طریق ماشین آلات ، وسایل نقلیه ، و محصولات کشاورزی میگذرد.


مقاطع تحصیلی در ایتالیا – تحصیل در ایتالیا


ایتالیا با داشتن دانشگاه های ممتاز در رشته های مهندسی ، معماری و طراحی یکی از مقاصد اصلی دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل میباشد و ایتالیا با ارائه بورسیه های تحصیلی ، امکان تحصیل رایگان را برای دانشجویان فراهم کرده است. از مهمترین مزایای تحصیل در ایتالیا میتوان به پایین بودن هزینه های زندگی ، امکان تحصیل به زبان انگلیسی و آسان بودن پروسه پذیرش تحصیلی نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی اشاره کرد.


مقاطع تحصیلی در ایتالیا – کارشناسی در ایتالیا


دوره لیسانس در ایتالیا 3 ساله میباشد و اکثر رشته ها به زبان ایتالیایی ارائه میشود اما بعضی رشته ها مانند رشته های فنی و مهندسی ، معماری ، اقتصاد ، پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و... به زبان انگلیسی نیز ارائه میگردد. هزینه تحصیل در مقطع لیسانس حدودا 800 تا 6000 یورو میباشد که با استفاده از بورسیه های تحصیلی هزینه تحصیل رایگان میشود.دانشجویان در مقطع لیسانس 10 ساعت در هفته اجازه کار دانشجویی دارند.


مقاطع تحصیلی در ایتالیا – کارشناسی ارشد در ایتالیا


دوره فوق لیسانس در ایتالیا 2 ساله میباشد و امکان تحصیل به زبان انگلیسی در اکثر رشته ها وجود دارد. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد سالیانه 1500 تا 6000 یورو میباشد که با استفاده از بورسیه تحصیلی ، تحصیلات رایگان میشود. دانشجویان در مقطع فوق لیسانس 20 ساعت در هفته اجازه کار دارند.


مقاطع تحصیلی در ایتالیا – دکترا در ایتالیا


دکترا در ایتالیا 3 الی 4 سال زمان میبرد ، به صورت تحقیقاتی میباشد و پذیرش آن نیازمند ارائه رزومه قوی است. تحصیل مقطع دکترا رایگان میباشد و امکان استفاده از بورسیه های تحصیلی نیز وجود دارد.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.