به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

کارشناسی در ایتالیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارشناسی در ایتالیا

کارشناسی در ایتالیا

دوره کارشناسی در ایتالیا ، 3-4 سال به طول می انجامد ، اکثر رشته ها به زبان ایتالیایی ارائه میگردد و تنها تعداد معدودی از رشته ها مانند پزشکی ، داروسازی و...به زبان انگلیسی میباشد.
برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های ایتالیا برای این مقطع ، داشتن مدرک زبان الزامی نمیباشد اما باید به این نکته اشاره نمود که برای اخذ روادید تحصیلی داشتن مدرک زبان اجباریست و توصیه میشود که شما در ایران اقدام به گرفتن مدرک زبان ایتالیایی نمایید که بتوانید سفارت را متقاعد به دادن ویزا کنید.
شهریه دانشگاه های ایتالیا بین 1200 تا 3200 یورو در سال میباشد و بسته به رشته و دانشگاه متغیر است. شما در مقطع لیسانس اجازه 10 ساعت کار در هفته دارید که میتواند تا حدودی هزینه زندگیتان را پوشش دهد ، البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که لازمه پیدا کردن کار در ایتالیا تسلط به زبان ایتالیایی است.
دانشجویانی که برای دوره های زبان ایتالیایی اقدام میکنند باید یک دوره زبان ایتالیایی در ایران ، طی سه ترم بگذرانند و کتاب هایی که در مدرسه ایتالیایی تدریس میشود بسیار آسون هستند و بیشتر هدف ، تسلط نسبی برای مکالمات روزمره در ایتالیاست. دوره های زبان ایتالیایی را میتوانید در سفارت یا در آموزشگاه زبان بگذرانید.
برای اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در ایتالیا با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021