به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

فراخوان دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فراخوان دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی

فراخوان دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی - تحصیل در ایتالیا


ایتالیا یکی از پرطرفدارترین کشورهای اتحادیه اروپا برای ادامه تحصیل دانشجویان خارجی میباشد که با داشتن دانشگاههای ممتاز در زمینه های فنی و مهندسی ، معماری ، طراحی و هنر باعث شده که دانشجویان زیادی از سراسر دنیا برای ادامه تحصیل به ایتالیا مهاجرت کنند. در دانشگاههای ایتالیا امکان تحصیل به زبان ایتالیایی و انگلیسی وجود دارد و اکثر رشته ها در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی ارائه میگردد.


فراخوان دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی – دانشگاه پلی تکنیک میلان


دانشگاه پلی تکنیک میلان یکی از دانشگاههای مطرح در ایتالیا و اروپا و بزرگترین دانشگاه فنی ایتالیا میباشد که در سال 1863 تاسیس شد. دانشگاه پلی تکنیک میلان دارای 5 پردیس اصلی است که دو تا از آنها درون شهر و سه تا از آنها بیرون از شهر واقع شده اند. قدیمیترین پردیس این دانشگاه لئوناردو نام دارد.


فراخوان دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی – فراخوان دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی


تعدادی از رشته های ارائه شده توسط دانشگاه پلی تکنیک میلان در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی میباشد که این رشته ها عبارت است از:
مهندسی هوانوردی – معماری – مهندسی پزشکی – مهندسی معماری – مهندسی عمران – مهندسی کامپیوتر – علوم کامپیوتر – مهندسی طراحی – مهندسی برق – مهندسی انرژی – مهندسی محیط زیست و زمین شناسی – طراحی داخلی – مهندسی مواد – مهندسی مکانیک – مهندسی هسته ای – معماری پایدار و طراحی منظر – مهندسی مخابرات

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.