به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

به گروه آتیه آفرینان ایرانیان خوش آمدید

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجربه کاری و داشتن بیش از هزار پرونده موفق شما را در امر ادامه تحصیل در ایتالیا و اسپانیا یاری می رساند سياست اصلي ما بيان صادقانه تمام واقعيات(و نه تنها بخشي از آن)است. هدف ما تنها كمك برای گرفتن پذیرش و ویزای شما نمی باشد بلکه بوجود آوردن زمینه هایی برای زندگی بهتر در خارج از کشور و پشتیبانی شما می باشد.

خدمات مجموعه آتیه آفرینان ایرانیان

اطلاعات صحيح اولين و مهمترين نياز يك متقاضي میباشد. قوانين و شرايط کشورها و بخصوص کشور ایتالیا همیشه متغير بوده و به همين دليل دقت در انتخاب مشاور و وكيل مناسب به منظور گرفتن اطلاعات درست، پذیرش تحصیلی و ویزا مهمترين ابزار كسب موفقيت است.
همیشه برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند بیشترین نگرانی و استرس از بابت گرفتن پذیرش و ویزا و پس از آن شرایطی که در هنگام ورود اولیه به کشور با آن مواجه می باشد. هدف ما از تشکیل گروه آتیه آفرینان در ابتدا اطلاع رسانی درست در رابطه با انتخاب کشور ، رشته تحصیلی و دانشگاه و سپس بکارگیری قویترین گروهها برای اخذ پذیرش و ویزا و در انتها ساپورت کامل متقاضیان در کشور مقصد می باشد تا بر این اساس بتوانیم شرایطی را بوجود آوریم که متقاضیان ما بدون هیچگونه نگرانی تنها خود را برای ورود به یک کشور جدید و شرایط زندگی جدید آماده سازند.
گروه آتیه آفرینان بعنوان بزرگترین مرکز اطلاعاتی کشور ایتالیا و اسپانیا اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای اقامتی و مهاجرتی می نماید.
ما با داشتن بیش از هزاران پرونده موفق در رابطه با دانشگاه ههای ایتالیا و اسپانیا ، بدون شک بعنوان قویترین و حرفه ای ترین موسسه ارائه دهنده خدمات دانشجویی و ویزایی در ایتالیا و اسپانیا می باشد. دارا بودن جامع ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه های ایتالیا و اسپانیا ، استفاده از با تجربه ترین مشاوران با اطلاعات بروز، شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاههای ایتالیا و اسپانیا و ارتباطات مستقیم با دانشکده ها، اساتید و کارکنان مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاهها و همچنین ادارات مهاجرتی توانسته شرایط استثنایی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور را بوجود آورد.
برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا و اسپانیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.

اهداف ما به صورت بلند مدت ، پشتیبانی و حمایت کامل مشتریان میباشد و در این مسیر همیشه در کنار شما هستیم

هیئت مدیره

Johny Doeh
CEO & Founder
JOOMLA90%
WORDPRESS82%
DRUPAL69%
romno Doe
CO-Founder
JOOMLA90%
WORDPRESS82%
DRUPAL69%
Lenisa doe
Code reviewer
JOOMLA90%
WORDPRESS82%
DRUPAL69%